OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Zwykła - 21.01.2018r.

1. Dziś Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia. Niech nam żyją w zdrowiu jak najdłużej :)

2. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca. Zapraszam na Mszę na godz. 9.00 kandydatów do bierzmowania.

3. Wspólnota rodzin katolickich – Domowy Kościół ze Skierniewic organizuje już po raz 15 bezalkoholowy bal karnawałowy dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. W tym roku bal odbędzie się 10 lutego w domu weselnym MARATON w Skierniewicach. Zapisać możemy sie telefonicznie. Numery telefonów do organizatorów podane są na plakacie w gablocie przed kościołem.

4. Zapraszamy na wieczór autorski z naszą parafianką, autorką powieści "W liczbie mnogiej" - książki o spotkaniu nieba i ziemi w człowieku i codziennym życiu. Spotkanie odbędzie sie w piątek o godz. 18.00 w bibliotece "pod filarami" w Rawie. Szczegółowe informacje w gablocie na plakacie.

5.  Porządek kolędy w nadchodzącym tygodniu:

poniedziałek godz. 8.30 – Boguszyce Duże od strony Rawy do państwa Gaćkowskich

wtorek godz. 10.30 – Boguszyce od pani Sawickiej do państwa Kubackich