OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14 Niedziela Zwykła - 3 lipca 2016 r.

1. Dziś po Mszy o 9.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. Witam w naszej parafii wszystkich urlopowiczów, w tym dzieci i  młodzież na wakacjach. Przypomnę, ze przez całe wakacje msze święte w niedziele o 7.00, 9.00 i 12.00 a w tygodniu o 17.00.

3. Wyjazd ministrantów i scholi do Uniejowa  w czwartek 7 lipca o 8.00 sprzed kościoła. Zabieramy ze sobą stroje kąpielowe. Powrót około 19.30. Koszt 0 zł :)

4. W zakrystii jest do odebrania nowy numer Naszej Arki.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Pietruchowski, kawaler z parafii tutejszej i Natalia Wieteska, panna z parafii Krzemienica

Kamil Kosiński, kawaler z parafii tutejszej i Agata Siudzińska, panna z parafii N.P.N.M.P. W rawie Mazowieckiej

Piotr Bartkowicz, kawaler z parafii tutejszej i Paulina Agnieszka Dobrowolska, panna z parafii Kraśnica