OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Wielkanocna – 1 kwietnia 2018 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które pomagały w przygotowaniu świątecznej dekoracji naszego kościoła, tak dorosłym jak i młodzieży. Niech Bóg swoimi łaskami Wam za to wynagrodzi. Za przygotowanie liturgii dziękuję ministrantom i  lektorom, dziękuje scholi z panią Asią na czele, dziękuję panu organiście i panu kościelnemu. Dziękuję Wszystkim, którzy wczoraj po raz kolejny przyjęli w swoich domach koszyczki ze “święconką”. Dziękuję za złożone przy tej okazji ofiary. Dziękuję całej asyście  i dziewczynkom sypiącym kwiatki za przybycie na procesję rezurekcyjną i jej uświetnienie.

2. Dziś 13-ta rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Polecajmy siebie, nasze rodziny i naszą ojczyznę opiece naszego wielkiego Rodaka, który oręduje za nami w Niebie. A za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – święto, które ustanowił Jan Paweł II.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.

4. Grupa muzyczno-teatralna Quercus Melodica zaprasza na spotkanie z muzyką i piosenkami ze słonecznej Italii. Spektakl “LA  VITA  E  BELLA” zostanie pokazany w CAK-u w Boguszycach 7 kwietnia (sobota) o godz. 19.00. Wstęp wolny!

5. W niedzielę 15 kwietnia wystąpi w naszym kościele zespół Jednociało z łodzi. Na obu mszach świętych będą się z nami modlić i zapewnią oprawę  muzyczną, a po mszy o 9.00 dadzą koncert połączony ze świadectwem własnego życia. Zapraszam wszystkich tego dnia do naszego kościoła. A ponieważ zespół tworzą ludzie młodzi, szczególnie zachęcam do udziału w koncercie młodzież starszą i młodszą (w tym tak zwanych singli, którzy ciągle poszukują swojej drugiej połówki) oraz młode małżeństwa.