OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Wielkanocna  – Dobrego Pasterza - 22 kwietnia 2018 r.

1. Dziś po mszy św. o 9.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Łowiczu.

3. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski. W środę liturgiczne święto św. Marka ewangelisty.

4. Pod koniec kwietnia albo na początku maja rozpoczniemy na naszym cmentarzu kontynuację wycinki pozostałych trzech akacji. Proszę wtedy o zachowanie ostrożności w czasie odwiedzin na cmentarzu. Powraca niestety problem podrzucania odpadów do naszego kontenera przy cmentarzu. Są to spore ilości, których raczej nikt nie przywozi samochodem osobowym. Proszę zatem abyśmy zwracali uwagę czy nie stoi przy cmentarzu jakiś bus, albo samochód z przyczepką, zwłaszcza po zmroku. Ja zgłosiłem potrzebę oświetlenia przy cmentarzu panu wójtowi, który zapewnił, że zajmie się tą sprawą, ale na razie, zanim nie będzie oświetlenia, po prostu bądźmy czujni.

Zapowiedzi przedślubne:

Edward Kotynia, kawaler z parafii tutejszej, Małgorzata Skoneczna, panna z parafii św. Antoniego w Tomaszowie