OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XI Niedziela Zwykła  - 17 czerwca 2018 r.

1. Dziękuje wszystkim, którzy przekazali zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Uzyskane w ten sposób środki trafia do polskich misjonarzy z Wybrzeża Kości Słoniowej.

2. W najbliższy wtorek 19 czerwca młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Udzieli go biskup Józef Zawitkowski na mszy św. o godz. 17.00. Zapraszam na tę uroczystość wszystkich ministrantów, scholę, rodziny bierzmowanych oraz wszystkich, którzy chcą się za nich pomodlić.

3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Rozpoczniemy je mszą świętą o godz. 8.15, a następnie przejdziemy do szkoły na 9.15.

4. W sobotę 23 czerwca w Rawie Mazowieckiej, a więc w Dniu Ojca, odbędą się warsztaty dla ojców “Tato Net”. Zapisy i więcej szczegółów na stronie tato.net.pl. A wszystkim tatom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia.

5. Uwaga uczestnicy wyjazdu rowerowego do Spały! W sobotę 23 czerwca do godz.19.00 proszę przynieść na plebanię śpiwory i inne rzeczy niezbędne na noclegu, które zostaną zawiezione do Spały samochodem, byśmy nie musieli ich wieźć na rowerach.

7. Osoby zapisane na parafialny wyjazd do Chorwacji i Miedjugorie od 17 do 24 sierpnia, mogą już wpłacać pozostała część kwoty złotówkowej.

8. Jest już kalendarz intencji mszalnych na przyszły rok. Można od dziś zamawiać msze święte na cały 2019 rok. W związku z dużą ilością zamawianych mszy świętych w naszej parafii, od nowego roku jedna msza święte niedzielna w miesiącu będzie tak zwaną mszą zbiorową, a więc można będzie na nią zgłosić więcej niż jedną intencję.

W czwartek 21 czerwca swoje imieniny oraz 90-te urodziny obchodzi biskup senior Alojzy Orszulik. Pamiętajmy o księdzu biskupie w modlitwach.