OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  1 lipca 2018 r. - XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, a więc po mszy o 9.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piatek i sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.00.

3. W czwartek wyjeżdzamy ze scholą i ministrantami  na jednodniową autokarową wycieczkę do Sulejowa. Po drodze zwiedzimy jeszcze kilka innych atrakcyjnych miejsc. Wyjazd o 8.00 sprzed kościoła. W ramach wyjazdu mamy jeden ciepły posiłek, ale proszę nie zapomnieć o napojach i przekąskach oraz o dobrym humorze :) Powrót około 18.00.

4. Przypomnę, że dziś boguszyckim CAKu odbędzie się piękna uroczystość 15-lecia zespołu ludowego WSPOMNINIE. Początek obchodów od godz. 14.00. W programie między innymi występy zespołów, taneczne animacje dla dzieci, zabawa taneczna. Wstęp wolny dla wszystkich.

5. Dziś przed kościołem można złożyć do puszek ofiarę na rzutnik. A na stoliku przed kościołem można wyrazić swoją opinie na temat rodzaju rzutnika jaki mamy zamontować. Wrzucenie do tej szklanej miseczki kartki pomarańczowej oznacza wybór rzutnika z napisami w  kolorze bursztynowym na tablicy ledowej (podobnego jak u Pasjonistów w Rawie). Wrzucenie kartki białej oznacza tradycyjny rzutnik z biała planszą i czarnymi literkami. Ten z bursztynowymi kosztuje około 9 tyś. Ten z białą planszą i czarnymi literkami ok 11 tyś.

6. Osoby zapisane na parafialny wyjazd do Chorwacji i Miedjugorie od 17 do 24 sierpnia, mogą juz wpłacać pozostała część kwoty złotówkowej.