OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  8 lipca 2018 r. - XIV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za kolejne ofiary na rzutnik. Do puszek przed tygodniem zebraliśmy 1870 zł. A wyniki głosowania są następujące: oddano 146 głosów, z czego 60 za rzutnikiem z czarnym tekstem na białym tle i 86 głosów za rzutnikiem z bursztynowym tekstem na czarnym tle. Koszt tego wybranego to około 9 tyś zł. Będę się starał aby na wrzesień był zamontowany.

2. Wokół kościoła trwają prace przy montażu oświetlenia przy schodach. Niezależnie od lamp ulicznych będziemy mieli swoje własne, potrzebne zwłaszcza gdy te uliczne nie są włączone, na przykład po Pasterce czy przed Roratami.

3. Osoby wyjeżdżające w sierpniu do Medjugorie i Chorwacji zapraszam na spotkanie informacyjne przed wyjazdem, które odbędzie się w niedzielę 29 lipca po mszy o godz. 9.00 w naszym kościele.