OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela  18 listopada 2018 r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, a więc swoje spotkanie na Mszy o 9.00  mają dzieci przygotowujące sie do Pierwszej Komunii Św.

2. Przez kilka dni będzie jeszcze przy cmentarzu duży kontener na śmieci. Potem wymienimy go już na mały. Jeśli planujemy sprzątnąć wypalone świece czy zmarznięte kwiatki to można wyrzucić do dużego, a jeśli by już był zamknięty to śmieci składamy w betonowym boksie obok bramy.

3. W niedzielę za tydzień na Mszy o 9.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

4. W tym tygodniu w czwartek wspomnienie świętej Cecylii, patronki organistów, chórów i zespołów kościelnych. Życzymy panu organiście i naszej scholi pięknych śpiewów na chwałę Pana Boga.  A w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, czyli ostatnia niedziela przed adwentem i odpust w parafii w Rawie.

5. Ksiądz dziekan zaprasza serdecznie na koncert patriotyczno-religijny “Wolność krzyżami się mierzy”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 listopada po Mszy o godz. 18.00 w dużym kościele w Rawie Mazow. Na Mszy św. o 18.00 i koncercie obecny będzie ks. bp Józef Zawitkowski, któremu złożymy życzenia z okazji 80-tej rocznicy urodzin.