OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

1. Witam wszystkich, którzy przybyli do naszej parafii na zimowe ferie. Życzę Wam dobrego wypoczynku i miło spędzonego czasu w gronie rodziny i znajomych.

2. Jutro, tj. 11 lutego w dniu objawień Matki Bożej w Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Może warto by z tej okazji odwiedzić kogoś starszego czy chorego, może za kogoś się pomodlić.

3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, ale z powodu ferii nasze spotkanie z dziećmi komunijnymi przełożymy na niedzielę po feriach. Tydzień przed spotkaniem ogłoszę. Dzieci zachęcam jednak do systematycznego uczęszczania na niedzielne msze święte, mimo ferii w szkole.

4. Wśród propozycji karnawałowych w tym roku pojawiło się także zaproszenia na Szósty Diecezjalny Dzień Kobiet, który odbędzie się w tym roku 2 marca na hali sportowej przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach. Szczegóły na plakacie.

5. Od 16 lat w naszej diecezji organizowany jest karnawałowy bal bezalkoholowy dla par w każdym wieku oraz dla całych rodzin z dziećmi. W tym roku bal odbędzie się w Skierniewicach w sali MARATON 23 lutego 2019 roku. Szczegóły oraz numery telefonów, pod którymi można się zapisać, są umieszczone na plakacie w gablocie przed kościołem.

6.  Deklaracje z opisem grobów składamy w koszyczkach przy bocznych ołtarzach.

7. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP z Rawy organizuje na początku wakacji szesnastodniową pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette, Santiago de Compostella. Szczegóły na plakacie. Więcej informacji w kancelarii dużego kościoła w Rawie.