OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.

1. Po mszy o 9.00 proszę by na chwilę pozostali rodzice dzieci przygotowujących sie do I Komunii św.

2. We wtorek 19 marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświetszej Maryi Panny. Jest patronem mężczyzn, ojców, robotników, szczególnie cieśli i stolarzy, ale patronuje także dobrej śmierci. Sięgajmy jak najczęściej do litanii Jemu poświęconej lub innych modlitw do tego wielkiego świętego.

3. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem puszka na pomoc misjonarzom pracujacym w najbiedniejszych krajach świata.

4. Za tydzień 4 niedziela miesiąca, a więc na mszy o 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

5. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Wilna odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia, ale można już powoli uzupełniać wpłaty za te pielgrzymkę.

6. Jak co roku możemy zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Proszę by panie lub dziewczęta z poszczególnych wiosek przeprowadziły tę zbiórkę i z góry składam serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

W parafii Chrystusa Króla w rawie organizowana jest samolotowa pielgrzymka do Włoch na przełomie czerwca i lipca. koszt to 3 tyś zł + 150 euro. szczegóły w gablocie.

Dziękuję za pierwsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Wpłynęły dziś od mieszkańców Dziurdzoł i Księżej Woli.