OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  IV Niedziela Wielkanocna - 12 maja 2019 – Dobrego Pasterza

1. Dzisiejsza Niedziela – Dobrego Pasterza – rozpoczyna tydzien modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczona na nasze łowickie seminarium. W Niedzielę za tydzien zapraszam na 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii wraz z rodzicami.

2. Dziś o godz. 15.00 poświęcenie kapliczki w Zawadach, połączone z nabożeństwem Majowym.

3. Ojcowie pasjoniści zapraszaja na nabożeństwo peregrynacji figury św. Michała Archanioła, które odbędzie sie w Rawie w kościele Pasjonistów w środę 15 maja o godz. 18.00.

4. Również u Ojców Pasjonistów w Rawie w sobotę 25 maja odbędzie się diecezjalna pielgrzymka kobiet współorganizowana przez Gościa Niedzielnego. Szczegóły na plakacie.

5. Przypominam odwiedzających nasz parafialny cmentarz, że śmieci przynosimy do kontenera a nie za parkan albo w nowo posadzone świerki. Ponieważ brama od Księżej Woli “sama” się otwierała i pozostawała otwarta na całe noce, obecnie jest zamknięta i jeśli ktoś będzie od tamtej strony remontował nagrobek i chciałby wjechać tamtą bramą, to niech zgłosi na plebanię aby otworzyć.