OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019r.

1. W najbliższy wtorek 4 czerwca młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Udzieli go biskup Andrzej Franciszek Dziuba na mszy św. o godz. 17.00. Zapraszam na tę uroczystość wszystkich ministrantów, scholę, rodziny bierzmowanych oraz wszystkich, którzy chcą się za nich pomodlić.

2.  Rozpoczął się czerwiec, miesiąc w Którym Kościół oddaje szczególną cześć Najświętszemu Sercu pana Jezusa. W naszej parafii codzienna litania do Serca Pana Jezusa będzie odmawiana na mszy o 17.00.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piatek miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.15. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego,  uroczystość, która kończy czas spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.

4. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku wypada 20 czerwca i jak zawsze zwiazana z nią procesja do czterech ołtarzy. W tym roku ołtarze przygotowują:

ołtarz I w Garłowie przy krzyżu obok cmentarza – Garłów

ołtarz II w Małych Boguszycach – Kaliszki

ołtarz III przy CAK-u – Soszyce

ołtarz IV obok krzyża przy kościele – Zawady

Informacja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych: wyjazd dzieci w białym tygodniu na pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego będzie w poniedziałek 24 czerwca i jak zawsze z każdym dzieckiem może jechać jedna osoba z rodziny.