OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019r.

1. Dziękuję za wspólne przygotowanie i przeżycie sakramentu bierzmowania. Rodzicom za piękną dekorację kościoła i wsparcie w organizacji uroczystości oraz za ofiarę 500 zł złożoną przy okazji bierzmowania na nasz kościół. Dziękuję młodzieży za piękne posprzątanie świątyni i terenu wokół, jak również za bardzo godne zachowanie w czasie uroczystości. Ksiądz Biskup był z przebiegu uroczystości bardzo zadowolony :)

2. Jutro w drugim dniu Zielonych Świątek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze święte o 9.00  i  17.00.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00 sakrament Pierwszej Komunii Świętej naszych dzieci. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę o godz. 9.00.  Sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni w środę od godz. 8.30.  Zapraszam rodziców do pomocy w przygotowaniu naszego kościoła i otoczenia na tę uroczystość. W czwartek o 18.00 próba generalna – zapraszam dzieci z rodzicami. Wyjazd dzieci w białym tygodniu na pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego będzie w poniedziałek 24 czerwca i jak zawsze z każdym dzieckiem może jechać jedna osoba z rodziny.

4. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku wypada 20 czerwca i jak zawsze zwiazana z nią procesja do czterech ołtarzy. W tym roku ołtarze przygotowują:

ołtarz I w Garłowie przy krzyżu obok cmentarza – Garłów

ołtarz II w Małych Boguszycach – Kaliszki