logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2019r.

1. Pierwsze trzy tygodnie wakacji za nami. Jeśli do naszej parafii przybyli w między czasie kolejni wypoczywający to witam Was serdecznie i życząc bezpiecznego wypoczynku zachęcam do nawiedzania naszego kościoła tak w niedziele jak i w tygodniu. Może dla kogoś akurat okres wakacji będzie tym czasem pogłębienia relacji z Panem Bogiem.

2. W niedzielę za tydzień czyli 21 lipca po każdej mszy świętej z racji zbliżającego się święta świętego Krzysztofa poświęcenie pojazdów. Jak co roku ofiarami, które złożymy przy tej okazji możemy wesprzeć naszych polskich misjonarzy, którym organizacja Miwa Polska finansuje środki transportu. Poświęcenie jak zawsze przed główna bramą kościoła.

3. Wakacje to czas pielgrzymek, a więc rozpoczynają się tradycyjnie w lipcu zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze. Przed kościołem ministranci rozdają zakładki, na których znajdziemy między innymi adres internetowy naszej pielgrzymki.

4. Ksiądz dziekan zaprasza do udziału w bezpłatnych półkoloniach, które będą w sierpniu organizowane przy dużym kościele w Rawie. Oferta skierowana jest do dzieci ze szkoły podstawowej od klasy III do VIII.  Zapisy w kancelarii dużego kościoła, a więcej szczegółow na plakacie w gablocie przed kościołem.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template