logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XVI Niedziela Zwykła  – 21 lipca 2019r.

1. Dziś po każdej mszy świętej z racji zbliżającego się święta świętego Krzysztofa poświęcenie pojazdów. Jak co roku ofiarami, które złożymy przy tej okazji możemy wesprzeć naszych polskich misjonarzy, którym organizacja Miwa Polska finansuje środki transportu. Poświęcenie jak zawsze przed główna bramą kościoła.

2. Otrzymaliśmy z naszej łowickiej kurii albumy wydane z okazji 20 rocznicy pobytu Jana Pawła II w naszej diecezji. Album taki można nabyć w zakrystii w cenie 25 zł.

3. Wakacje to czas pielgrzymek, a więc rozpoczynają się tradycyjnie w lipcu zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze. Przed kościołem ministranci rozdają zakładki, na których znajdziemy między innymi adres internetowy naszej pielgrzymki. Spotkanie przedpielgrzymkowe naszej grupy odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia o godz. 19.00 w dużym kościele w Rawie Mazowieckiej.

4. Ksiądz dziekan zaprasza do udziału w bezpłatnych półkoloniach, które będą w sierpniu organizowane przy dużym kościele w Rawie. Oferta skierowana jest do dzieci ze szkoły podstawowej od klasy III do VIII.  Zapisy w kancelarii dużego kościoła, a więcej szczegółów na plakacie w gablocie przed kościołem.

 

 

 

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template