logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XVII Niedziela Zwykła  – 28 lipca 2019r.

 

1. W czwartek rozpoczyna się miesiąc sierpień. Miesiąc pielgrzymek, miesiąc ważnych rocznic i świąt narodowych i jak co roku miesiąc trzeźwości. Zachęcam by ten trud trzeźwości kolejny raz spróbować podjąć i ofiarować go za nasze rodziny i nasza ojczyznę.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 16.15. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam asystę, bielanki, ministranów i wszystkich parafian na procesję po mszy o godz. 9.00. 

3. Wakacje to czas pielgrzymek, a więc rozpoczynają się tradycyjnie w lipcu zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze. Przed kościołem ministranci rozdają zakładki, na których znajdziemy między innymi adres internetowy naszej pielgrzymki. Spotkanie przedpielgrzymkowe naszej grupy odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia o godz. 19.00 w dużym kościele w Rawie Mazowieckiej.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template