logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 Niedziela Zwykła - 10 lipca 2016 r.

1. W imieniu ministrantów i scholi, a także swoim własnym, składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoją ofiarą wsparli wyjazd naszej młodzieży :)  W czwartek 7 lipca byliśmy w Uniejowie, po drodze zwiedzając zabytkowy kościół w Tumie koło Łęczycy. Relacja na stronie internetowej naszej parafii.

2. Od przyszłej niedzieli możemy zamawiać intencje Mszy świętych na 2017 rok.

3. Grupa sołtysów z naszej parafii przymierza się do organizacji pikniku na koniec lata. Wstępnie przyjęto datę imprezy na 27 sierpnia o godz. 18.00. Szczegóły wkrótce.

4. W związku z uruchomieniem strony internetowej parafii, ogłaszam wakacyjny konkurs na najładniejszą fotografię kapliczki lub przydrożnego krzyża na terenie naszej parafii! W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły 18 lat. Należy wysłać pocztą internetową do końca lipca na adres parafii   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  jedno lub maksymalnie dwa zdjęcia zrobione w formacie JPEG. Napisać gdzie znajduje się sfotografowana kapliczka i kto zrobił zdjęcie. Najładniejsze zdjęcia nagrodzimy, a wszystkie nadesłane znajdą się w galerii na stronie parafii. Adres strony, na której od dziś znajdziemy między innymi parafialne ogłoszenia, intencje mszalne i wiadomości z życia naszej parafii, to   www.parafiaboguszyce.pl .

5. Już coraz bliżej do ŚDM w Krakowie, wcześniej jednak będziemy gościć w naszym rawskim dekanacie grupę 50 młodych z Włoch. Bardzo prosimy o ich życzliwe przyjęcie i już zapraszamy na uroczystość powitania na rawskim Zamku w środę 20 lipca. Także zachęcamy do udziału we wspólnej pielgrzymce do Nowego Miasta – do sanktuarium bł. o. Honorata Koźmińskiego (to będzie w czwartek 21.lipca), W piątek udamy się zaś do Spały i Inowłodza a wieczorem tego dnia będzie od 19.30 w Boguszycach „radosne” spotkanie. W sobotę pojedziemy razem do Łowicza na diecezjalny dzień, zaś w niedzielę 24 lipca będziemy się razem modlić w "dużym" kościele w Rawie Maz. podczas mszy św. O 8.45, Tam też wieczorem od 18.00 rozpocznie się modlitwa uwielbienia, potem będzie radosne przejście na zamek i festyn podczas którego pożegnamy naszych gości. Razem z włoską młodzieżą będzie u nas abp. Renato Boccardo ze Spoleto. Prosimy, aby chętni do udziału w tych wydarzeniach (szczególnie młodzież) zgłaszali się do kancelarii lub do ks. Radka. Pomyślmy już teraz, aby na czas SDM udekorować nasze domy i miasto, będzie też wtedy w Polsce Ojciec Św. Franciszek, Pokażmy naszą gościnność. Szczegóły na plakacie umieszczonym na Tablicy. 

6. Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Pietruchowski, kawaler z parafii tutejszej i Natalia Wieteska, panna z parafii Krzemienica

Kamil Kosiński, kawaler z parafii tutejszej i Agata Siudzińska, panna z parafii N.P.N.M.P. W rawie Mazowieckiej

Piotr Bartkowicz, kawaler z parafii tutejszej i Paulina Agnieszka Dobrowolska, panna z parafii Kraśnica

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template