logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XXVI Niedziela Zwykła  – 29 września 2019r.

1. Dziś ostatni raz odprawiamy Mszę o 7.00. W październiku niedzielne Msze święte będą w naszym kościele o godzinie  9.00  12.00  i  17.00.

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, a tym samym nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 16.30. Dzieci będą mogły zbierać specjalne naklejki i podobnie jak przed rokiem na koniec miesiąca zostaną nagrodzone. Główną nagrodą w tym roku będzie elektryczna hulajnoga.

Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca po godzinie 9.00 przejdziemy ostatni raz w tym roku w procesji wokół kościoła. Zapraszam asystę, ministrantów, dziewczynki do kwiatków, koła różańcowe i wszystkich parafian.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz.15.30.

4. Można już zgłaszać swoich zmarłych na roczne wypominki. Najlepiej wypisac zmarłych na kartce w domu z zaznaczeniem z jakiej są miejscowości, aby skrócić czas oczekiwania w zakrystii. 

5.  Jak już może słyszeliśmy w naszej gminie zmienia się sposób naliczania opłaty za odbiór odpadów. Urząd Gminy prosi nas o złożenie w ciągu dwóch tygodni, a więc do 14 października, nowych deklaracji. Deklaracje otrzymamy u naszych sołtysów, w Urzędzie Gminy lub na stronie internetowej Gminy. Opłata będzie naliczana od ilości mieszkańców posesji.

6. Odnowa W Duchu Świętym w Rawie Mazowieckiej przy duzym Kościele zaprasza do udziału w rekolekcjach enwangelizacyjnych (REO) które rozpoczną się w niedzielę 13 października i potrwają 10 tygodni. Szczegóły na plakacie.

 

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template