logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela - 20 października 2019r. 

1.  Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem do puszek na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży. Zebraliśmy 830 zł. Pieniądze trafią do fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” i dalej do stypendystów.

2. Dziś w kościele w całej Polsce niedziela misyjna. Taca przeznaczona jest na misje. A w naszych kościołach odbywa się dziś liczenie wiernych.

3. Gratulacje dla naszych najstarszych ministrantów i lektorów, którzy we wczorajszym turnieju piłki nożnej zajęli drugie miejsce w rejonie: Skierniewice – Biała Rawska – Nowe Miasto – Rawa  - Lubochnia, i w lutym udadzą się na finał mistrzostw diecezji. Parafia wzbogaciła się zatem o kolejny puchar i dyplom, ale również słodki poczęstunek, który wczoraj wywalczyli, a którym chcą podzielić sie z nami. Przed kościołem wszystkie dzieci otrzymają dziś kawałek pysznego ciasta. Smacznego :) A już w najbliższą sobotę do rywalizacji przystąpią kolejni chłopcy, tym razem w kategorii klas 6 -8. Turniej odbędzie sie w Rawie. Życzymy naszym ministrantom sukcesu :)

4. W tym tygodniu stanie przy cmentarzu duży kontener na śmieci. Proszę o wrzucanie ich jak najgłębiej, aby można było zmieścić tak jak w ubiegłych latach, śmieci i zużyte znicze z całego okresu Wszystkich Świętych.

5. 24 października o godz. 18.30 w MDK w Rawie Maz. Kolejna projekcja wartościowego filmu. Tym razem będzie to film “Tajemnica Ojca Pio”. W zakrystii mamy kilka biletów w cenie 13 zł.

6. Można już zgłaszać swoich zmarłych na roczne wypominki. Najlepiej wypisać zmarłych na kartce w domu z zaznaczeniem z jakiej są miejscowości, aby skrócić czas oczekiwania w zakrystii. 

7. Trwają nabożeństwa różańcowe i podobnie jak w ubiegłych latach zwracam się z prośbą o jakieś drobiazgi na pozostałe nagrody. Może to być coś słodkiego, mogą być pomoce szkolne, może jakaś płyta czy książka. 

8. W niedziele za dwa tygodnie 3 listopada po mszy o 9.00 zapraszam na krótkie spotkanie na plebanii Państwa Sołtysów i przedstawicieli Kół różańcowych.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template