logotype

Intencje mszalne

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 19 maja 2024, Uroczystość 

9.00 +ks. Wojciecha, Tadeusza, Weronikę i Eugeniusza Makowskich, zm. z rodz. Makowskich, Świnogów, Damasów i Gabrielę Gierach;

11.30 – wypominki;

12.00 +Józefa Grzywę (w miesiąc po pogrzebie), zm z rodz. Kwietniów, Klimczaków, Grzywów i Nogów;  

16.30 – majowe;

17.00 +Anielę w 23 r śm i Szymona w 18 r śm Ornafów, Józefę Dybowską i dziadków Ornafów;  

19.00 – msza, majowe, poświęcenie kapliczki na Boże Ciało (przy CAK-u); 

 

Poniedziałek, 20 maja 2024, NMP Matki Kościoła, święto

16.30 – majowe;

17.00 +Józefa i Zofię Włostowskich z córką Jadwigą;

17.30 - o Boże błogosławieństwo, łaski, dar zdrowia i opiekę MB dla Joli i Roberta Galińskich z okazji 24 rocznicy ślubu; 

 

Wtorek, 21 maja 2024, św. Jana Nepomucena, wsp

16.30 – majowe;

17.00 +Kazimierza Gaćkowskiego. jego r-ców: Helenę i St-wa Gaćk-skich; 

 18.00 – I próba komunijna;  

 

Środa, 22 maja 2024 

16.30 – majowe;

17.00 +Teresę i Wojciecha Weneckich;

17.30 +Natalię Chojecką (w miesiąc po pogrzebie);   

 

Czwartek, 23 maja 2024, Jezusa Chr. Najwyż. Kapłana, święto  

16.30 – majowe;

17.00 +Wojciecha Noga (int teściów Kłosińskich);  

18.00 – II próba komunijna;

 

Piątek, 24 maja 2024, NMP Wspomożycielki Wiernych, wsp

16.30 – majowe;

]17.00 +Jerzego Sochę (im.), (int syna Dariusza z rodziną);    

17.30 +Danutę Amrozik (int bratowej Zofii z rodziną); 

 

Sobota, 25 maja 2024

9.00 – Spowiedź dzieci komunijnych i rodziców; 

16.30 – majowe;

17.00 +Krystynę Noga (na Dzień Matki), Rozalię i Michała Iwańskich, Weronikę i Jana Nogów i zm z ich rodzin, (int dzieci);  

17.30 +Irenę i Stanisława, Tadeusza, Adama i Teresę Sochów; 

 

Niedziela Najświętszej Trójcy, 26 maja 2024, Uroczystość

 9.00 – msza zbiorowa;

+Zofię i St-wa (im. obydwie), Bogdana i Piotra Trębaczów; 

+Wandę Galach (na dzień matki), (int córek z rodzinami); 

+Stanisława i Stefanię Grochowalskich (int córki Małgorzaty z rodziną); 

+Stanisława Woźniaka (int siostry Krystyny z rodziną); 

+Stanisławę i Franciszka Chachułow; 

+Teresę Stepniewską (na dzień matki), (int dzieci); 

+Pawła w 8 r śm i Janinę Ornafa, ich rodziców, Mariannę i Andrzeja Siennickich i Walerię Cupryn; 

+Władysławę w 10 r śm, Leona i Krzysztofa Nowaków, Małgorzatę i St-wa oraz Andrzeja Szewczyków, Zofię i Stefana Zys; 

+Barbarę w 14 r śm, Natalię i Andrzeja Chmurskich; 

+Władysława Kacprzaka (ur.) i Bernarda Kacprzaka; 

+Gabrielę Gierach (ur.) i (na dzień matki), (int syna Tomasza z rodziną); 

+Zofię, Tadeusza, Euzebiusza Garb-skich, Janinę, Juliana,Mirosława Męcina; 

+Jerzego Brodowskiego w 1 r śm, jego rodziców i Józefa Ornafę; 

+Wojciecha Nogę (int sąsiadów Wachów i Herbut); 

+Władysława Nogę (int chrześnicy Bożeny z rodziną Skonecznych); 

+Helenę i Bronisława Męcinów i dziadków Męcinów, Stanisławę i Bolesława Śmigiel, Zbigniewa Śmigla i Ryszarda Szostka; 

+Natalię Chojecką (int sąsiadki z rodziną); 

+Marię (dz. matki) i Jerzego Piekarek, ich r-ców, rodzeństwo, Jakuba Welfla; 

+Ewę i Jana Korbusów, Janka, Mariana Korbusów, Jarosława Korbus (int Jadwigi Góraj z rodziną); 

+Stanisławę Kotynia (na dzień matki), (int dzieci); 

+Zygmunta, Janusza, Teofila i Feliksa Kocików, Annę i Jana Czyżów; 

+Zofię i Kazimierza Paradowskich z rodzicami;  

+Jadwigę Beska, Jadwigę i Wacława Masłowskich, ich synów Andrzeja i Wacława, Adelę i Konstantego i zm z rodz Masłowskich, Józefa i Aleksandrę Piaścików, Rolfa Haina, Krystynę i Krzysztofa Wakarecy, Mieczysława Czaczkowskiego, zm z rodziny Góreckich;  

11.00 – I Komunia Święta (w intencji dzieci i rodziców); 

16.30 – majowe;

17.00 +Weronikę i Jana Nogów, Stanisława i Stanisławę Boderów, Władysława i Krystynę Noga, Janka Kobierskiego.

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template