logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela - 27 października 2019r. 

1.  Bóg zapłać Państwu Zielińskim z Garłowa za chryzantemy do naszego kościoła. I Wam i Wszystkim innym darczyńcom naszej parafii niech Pan Bóg błogosławi w codziennej pracy, w domu i w rodzinie.

2. W czwartek ostatni października i zakończenie nabożeństw różańcowych. Ostatni różaniec zaczniemy wcześniej - o 16.15, aby zdążyć nagrodzić dzieci za uczestnictwo. I już dziś dziękuje wszystkim, którzy ufundowali jakieś upominki albo złożyli ofiarę na ich zakup. Niech Matka Boża Różańcowa wynagrodzi Wam za to!

3. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu podobnie jak w niedzielę, mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy świętej.  W dniu Wszystkich Świętych jak co roku Po Mszy o 12 przejdziemy na cmentarz, gdzie odprawiona zostanie procesja z modlitwami za zmarłych. Po procesji możliwość poświęcenia nowych grobów oraz można będzie jeszcze zgłosić swoich zmarłych na wypominki. Ofiary zebrane 1 listopada do puszki przed kościołem i na cmentarzu będą przeznaczone na nasze łowickie seminarium. Przez cały tydzień po pierwszym listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych. W tym celu trzeba nawiedzić cmentarz z modlitwą. W Dzień Zaduszny 2 listopada msze o 9.00 i 17.00.

4. Przy cmentarzu stoi już duży kontener na śmieci. Proszę o wrzucanie ich jak najgłębiej, aby można było zmieścić śmieci i zużyte znicze z całego okresu Wszystkich Świętych. Otwarta jest już brama od Księżej Woli, ale śmieci proszę oczywiście przynosić do kontenera przed główne wejście.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią odwiedzę w domach wyjątkowo w sobotę od 8.00 rano. Spowiedź w pierwszy piątek pół godziny przed każdą Mszą św.  W niedzielę za tydzień nie ma już Mszy o 17. W listopadzie pozostaną nam dwie Msze o 9.00 i 12.00. 

6. W czwartek 31 października w Rawie odbędzie się już po raz kolejny NOC ŚWIĘTYCH. Jest to bardzo ciekawe spotkanie głównie dla młodych. Początek o 19.15 przy kościele ojców pasjonistów, szczegóły w gablocie.

7. W niedziele 3 listopada po mszy o 9.00 zapraszam na krótkie spotkanie na plebanii Państwa Sołtysów, Radnych i przedstawicieli Kół Różańcowych.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template