logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela – 3 listopada 2019r. 

1. Dziś po mszy o 9.00 zapraszam na spotkanie na plebanii Państwa Sołtysów, Radnych i przedstawicieli Kół Różańcowych.

2. W czwartek zakończyły się nabożeństwa różańcowe. Dokładnie setka dzieci otrzymała nagrody za udział. Hulajnoga elektryczna trafiła do Kornelii z Boguszyc :) niech służy jak najdłużej i jak najbezpieczniej :) 

Raz jeszcze dziękuję wszystkim ofiarodawcom upominków dla dzieci. Matka Boża Różańcowa niech wyprasza Wam potrzebne łaski.

3. W Uroczystość Wszystkich Świętych zbieraliśmy ofiary do puszek na seminarium duchowne w Łowiczu. Udało się zebrać 430 zł. Bóg zapłać.

4. 17 i 18 listopada (niedziela i poniedziałek) w MDK w Rawie Maz. kolejna projekcja wartościowego filmu. Tym razem będzie to film “Nieplanowane”. W zakrystii mamy kilka biletów na oba terminy w cenie 13 zł.

5. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Do piątku włącznie możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz zmarłych przebywających w czyśćcu. Należy w tym czasie być w stanie łaski uświęcającej i odwiedzić z modlitwą cmentarz. Wypalone wkłady po zniczach wrzucajmy jak najgłębiej do kontenera, aby wszystkie się tam zmieściły.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template