logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela Chrystusa Króla – 24 listopada 2019r. 

1. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu i rozpoczęcie nowego roku kościelnego. Od przyszłej niedzieli odprawiamy jak zawsze w adwent mszę o 7 rano, która ma charakter mszy roratniej. Zachęcam dzieci, by przychodziły na tę Mszę z lampionami. 

2. A w najbliższą sobotę ostatnia zabawa prze adwentem, czyli ANDRZEJKI!!! ZAPRASZAM wszystkie dzieci i młodzież do CAK-u na godzinę 18.00. Zakończenie  ok. 22.00. Zabieramy ze sobą buty na zmianę, wygodne stroje do zabaw i tańca, i coś słodkiego na wspólny stół. Pierwszy andrzejkowy konkurs ogłaszam dla dzieci juz dziś: proszę w domu narysować na kartce małego biało-czarnego pieska i wymyślić mu imię na literę “F” i imię to napisać obok pieska. Rysunki przynieść ze sobą na Andrzejki. Na odwrocie strony podpisać się. Najciekawsze prace będą nagrodzone. Dalsze konkursy już w trakcie sobotniej zabawy.

3. Tradycyjnie do naszych domów zawita juz od tego tygodnia pan organista z poświęconym opłatkiem. Bardzo proszę o życzliwe przyjęcie pana Karola, który jest dla nas takim pierwszym zwiastunem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ofiary jakie Mu złożymy za opłatek są wynagrodzeniem jego pracy we wszystkie niedziele w ciągu roku. W tym tygodniu pan organista odwiedzi:

poniedziałek – Boguszyce Glisna

wtorek – Zarzecze

środa - Soszyce

czwartek – Zielone i Małgorzatów

piątek – Kaliszki

sobota – Boguszyce Parcela

4. W niedzielę 8 grudnia czyli za dwa tygodnie, po mszy o 9.00 zostanie w naszym kościele wystawione przedstawienie “U nos w Boguszycach” przygotowane przez naszych najmłodszych parafian pod kierunkiem rodziców ze związku dużych rodzin trzy plus. Już dziś serdecznie zapraszam.

5. Kolejny raz możemy wybrać się do kina na wartościowy film. Tym razem film nosi tytuł “Miłość i Miłosierdzie”. Jak zawsze w zakrystii mamy bilety na ten film w cenie 13 zł. 

6. Parafia Niepokalanego Poczęcia w Rawie organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w terminie 14 – 21 marca 2010 roku. Ulotki z cennikiem i kontaktem organizatora sa wyłożone na parapetach przy wyjsciu z kościoła.

7. Gratulacje dla naszych najstarszych ministrantów za I miejsce we wczorajszym turnieju w piłkę nożną w Skierniewicach :) wygrali zawody w składzie: Alan Bieliński, Jakub Łopatka, Robert Klimek, Krzysztof Klimek, Daniel Szewczyk, Kamil Skoneczny, Kacper Kowara, Bartek Łysakowski. Finał mistrzostw diecezji po nowym roku.

W sobotę 30 listopada imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji ks. bp. Andrzej Franciszek Dziuba. Pamiętajmy o księdzu biskupie w naszej modlitwie.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template