logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   Niedziela  – 12 stycznia 2020r. - święto Chrztu Pańskiego 

1. Dziękuję za ofiary złożone ministrantom w święto Trzech Króli za kadzidło i kredę. Zebrali 1830 zł i jak co roku za te pieniądze razem ze schola pojadą na koniec roku szkolnego na wycieczkę.

2. Dziś święto Chrztu Pańskiego, ktore kończy obchód świąt Bożego Narodzenia. Kościoł przechodzi od jutra w okres zwykły, który trwać będzie do środy popielcowej, czyli w tym roku aż do 26 lutego. Oczywiście zgodnie z tradycją choinki i śpiew kolęd pozostaną z nami do 2 lutego.

3. Plan kolędy na ten tydzień:

poniedziałek od 8.30 – Boguszyce Duże od strony Rawy do państwa Gaćkowskich

wtorek od 8.30 – Boguszyce Duże od pani Sawickiej do państwa Kubackich

środa od 8.30 – Boguszyce Duże od państwa Klimczaków do państwa Jedlińskich

czwatrek od 8.30 – Boguszyce Duże od państwa Mazgajskich do Sochów

piątek od 8.30 – Garłów – początek u państwa Zielińskich

sobota od 8.30 – Boguszyce Małe od państwa Manowieckich

w poniedziałek 20 stycznia – Dziurdzioły od strony szkoły 

4. Za tydzień na mszy o 9.00 wystąpi w naszym kościele z repertuarem kolędowym zespół Wspomnienie. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich miłośników kolęd i pastorałek.

5. Nasz parafianin pan Mirosław Męcina z Boguszyc Parceli walczy od killku tygodni z białaczką i potrzebuje naszej pomocy. W imieniu pana Mirka oraz jego rodziny zwracam się z prośbą o krew dla niego. Akcja oddawania krwi odbędzie się w sobotę 18 stycznia w szkole podstawowej nr 4 w Rawie w godzinach 10.00 – 14.00.

6. Zapraszam na nasz wiosenny wyjazd do Lwowa. W dniach 14 – 17 kwietnia. W programie oprócz Lwowa jeszcze klika innych miejsc na Ukrainie. Koszt 990 zł. Obowiazkowy będzie tym razem paszport. Zapisy w kancelarii lub w zazkrystii. Lub telefonicznie pod numerem 604245030.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template