OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   II Niedziela Zwykła  – 19 stycznia 2020r.

1. W imieniu pana Mirka Męciny oraz najbliższej rodziny dziękuję za bardzo pozytywny odzew na prośbę o krew. W czasie wczorajszej akcji punkt krwiodawstwa był w stanie pobrać krew od 50 osób, a chętnych było jeszcze więcej. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Dla miłośników dobrego kina mamy zaproszenie na film. Tym razem rawskie kino zaprasza do obejrzenia obrazu pod tytułem “Z miłości do Joey”. Film będzie wyświetlany w niedzielę 2 lutego o 16.20. Mamy w zakrystii kilka biletów w cenie 13zł.

3. Plan kolędy na ten tydzień:

poniedziałek od 8.30 – Dziurdzioły od strony szkoły do państwa Kubackich

wtorek od 8.30 – Dziurdzioły od strony Zarzecza

środa od 8.30 – Księża Wola od pani Nowakowskiej do państwa Szadkowskich

czwatrek od 8.30 – Księża Wola od państwa Stacheckich do pani Stolarek

piątek od 8.30 – Księża Wola od państwa Malinowskich do końca

sobota  –  dzień odwiedzin w rodzinach, które nie mogły przyjąć razem ze swoją miejscowością – proszę zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie 604245030 (dzwonić po godz.18)

4. Za tydzień na mszy o 12.00 wystąpi w naszym kościele z repertuarem kolędowym zespół z Regnowa. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich miłośników kolęd i pastorałek.

5. Ojcowie Pasjoniści z Rawy organizują w lipcu pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie 1 – 10 lipca. W programie między innymi: Florencja, Lukka, San Giowanni Rotondo, Elba, Rzym, Orvieto, Siena.

Koszt 2790 zł + 160 euro. Więcej szczegółów w naszej gablocie przed kościołem.

6. Zapraszam na nasz wiosenny wyjazd do Lwowa. W dniach 14 – 17 kwietnia. Koszt 990 zł. Obowiazkowy będzie tym razem paszport. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii. Lub telefonicznie pod numerem 604245030.