OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –     Niedziela  – 2 lutego 2020r. - święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dziś kościół obchodzi święto Ofiarowania Pańskiego oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Podczas mszy świętych tradycyjnie święcimy gromnice, które zapalane potem w domach pomagają nam przetrwać trudne życiowe sytuacje, takie jak odchodzenie kogoś z domowników, czy zagrożenia ze strony żywiołów.

2.  W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Rano jak zawsze wizyta u starszych i chorych a po południu spowiedź od godz. 16.00.

4. Trwa okres rozliczania podatku za ubiegły rok. Można jak co roku przekazać 1% podatku na dobry cel. Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował którą organizację pożytku publicznego chce w tym roku wesprzeć, to zachęcam do sięgnięcia po ulotkę Caritas, wyłożoną na parapetach okiennych przy wyjściu, na której znajdziemy niezbędne dane do przekazania 1%. Przypomnę, że mogą to uczynić także emeryci i renciści, i choć Ich 1% nie będzie duży, to jednak liczy się każda złotówka jaką na wybrany cel przekazujemy.

5. Wspólnota rodzin katolickich Domowy Kościół zaprasza na bezalkoholowy bal karnawałowy, dla par lub całych rodzin z dziećmi, który odbędzie się w sobotę 22 lutego w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym "FOKUS" w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 20.  Wpisowe: dorośli 120 zł, młodzież 80 zł, dzieci 40 zł. Zapisy odbywają się do 15 lutego u następujących osób:

Danuta Gajek - tel. 609 846 286,

Mirosław Sikora - tel. 509 729 278

Piotr Bibik - tel. 601 365 395

6. Zostały ostatnie 4 miejsca na nasz wiosenny wyjazd do Lwowa. W dniach 14 – 17 kwietnia. Koszt 990 zł. Obowiązkowy będzie tym razem paszport. Zapisy w kancelarii lub w zakrystii. Lub telefonicznie pod numerem 604245030.