logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 Niedziela Zwykła  – 21 czerwca  2020 r. 

1. Dziś na Mszy o 9.00 dziękujemy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i prosimy o opiekę Bożą dla naszych dzieci i młodzieży na czas wakacji. Oby już od września wróciła w naszych szkołach normalna forma pracy. Pojutrze Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych Tatusiach :)

2. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa z Rawy zapraszają na swój doroczny Odpust. Odbędzie się on w niedzielę 28 czerwca. Początek o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie. 

3. W poniedziałek o 18.00  próba z dziećmi komunijnymi. W sobotę od 9.00 spowiedź dla dzieci i rodziców. Za tydzień o 10.00 uroczystość I Komunii Świętej  

4.  Rusza publiczna zbiórka na pokrycie kosztów operacji Kuby. Poprzez Fundację  “SIEPOMAGA” możemy już wpłacać pieniądze na specjalne konto dla Kuby.  Numer konta znajdziemy też na stronie parafii. Od jutra rozpoczynamy zbiórkę w naszych domach. Osoby, które przyjdą do naszych domów będą mieć także ulotki z informacja o zbiórce. Osoby zbierające pieniądze w domach proszone są po zebraniu pieniędzy o kontakt z mamą Kuby, która ma formularze do rozliczenia zbiórki. 27 czerwca w sobotę o 16.00 w Rawie odbędzie się ulicami miasta marsz dla Kuby, który również jest formą zbiórki od sponsorów. Szczegóły na Faceboku.  RAZEM POSTAWIMY KUBĘ NA NOGI!!

numer konta na pomoc dla Kuby: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892

tytuł wpłaty: 22218 Jakub Fangrat darowizna

Śledząc przebieg epidemii koronawirusa za nasza wschodnią granicą, nie mam już żadnych wątpliwości, że w tym roku do Lwowa niestety nie pojedziemy. W zakrystii lub w kancelarii można odbierać zaliczki jakie wpłacaliśmy na ten wyjazd.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template