logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020 r.

1. Pewna pani zgubiła klucz-kartę od auta z bryloczkiem w formie słonia wokół naszego kościoła lub w okolicy, prosimy o kontakt ewentualnego znalazcę.

2. W niedzielę 26 lipca poświęcenie pojazdów przed kościołem po mszach św. przeniesione z soboty 25 lipca na św. Krzysztofa

3. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-19.00, czyli po wieczornej mszy św. 

4. Jest książka intencji na rok 2021, intencje zapisujemy w godzinach kancelarii w tygodniu w niedzielę również w kancelarii po mszach św., natomiast na rok 2020 również przed i po każdej mszy w zakrystii.

5. Przypominamy, iż dostaliśmy dotację na odrestaurowanie drugiego z bocznych ołtarzy od Marszałka Województwa i Rady sejmiku w wysokości 67,500 tys. złotych, gromadzimy potrzebną dokumentację niezbędną do rozpoczęcia prac konserwatorskich  

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template