OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18 Niedziela Zwykła – 2 sierpnia

1. W tym tygodniu firma konserwatorska we wtorek zabrała boczny lewy ołtarz do odrestaurowania, ołtarz powróci gdzieś na listopad-grudzień. Koszt odnowy wyniesie 107 tyś złotych, mamy zagwarantowane 67 tys z urzędu Marszałkowskiego resztę musimy zebrać sami.

2. W ubiegły piątek został odebrany chodnik z granitu wokół kościoła przez wojewódzkiego konserwatora zabytków. Nowy chodnik i boczne alejki zostały przyjęte przez konserwatora bez zastrzeżeń.

3. W ten piątek przypada I piątek miesiąca. O 9.00 komunia dla chorych.

O godz 16.30 zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe i młodzież na spowiedź.

O godz 17.00 msza pierwszopiątkowa a po niej litania do serca Pana Jezusa.

4. 14 sierpnia o godz 18.00 wieczorem (w piątek przed odpustem) zapraszamy na koncert w naszym kościele solisty na wioloncelę, który zagra suity Jana Sebastiana Bacha.

5. 15 sierpnia w dzień odpustu wokół kościoła zapraszamy na kiermasz ciast i domowych wypieków. Jest to zbiórka na operację Kuby Fangrata organizowana przez rodziców i przyjaciół.