logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 niedziela zwykła, 13 września 2020

1. W przyszłą niedzielę 20 września o 12.00 msza dziękczynna dożynkowa, przed i po kiermasz na rzecz operacji Kuby Fangrata.

2. Pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy do zgłaszania się osobiście, telefonicznie lub mailowo do parafii. W zależności od ilości par przeprowadzimy kurs przedmałżeński lub odeślemy do Rawy.  

3. W trzecią niedzielę miesiąca czyli 20 września po mszy o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci do I Komunii świętej. 

4. W czwartą niedzielę miesiąca czyli 27 września po mszy o 9.00 spotkanie z młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 7-mej i 8-mej, oraz tych którzy nie maja bierzmowania a nie są jeszcze pełnoletni.

5. Ministrantów młodszych i starszych zapraszam w poniedziałek 21 września na piłkę nożną na sali gimnastycznej w naszej szkole w Boguszycach, na razie na 18.00 ze względu na przyjęte msze święte w poniedziałki.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template