logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 niedziela zwykła, 20 września 2020

1. Są jeszcze kalendarze na przyszły rok 2021 z kard. Wyszyńskim, 20 sztuk. 

2. W tym tygodniu od wtorku przyjmujemy na wypominki, w zakrystii po mszach niedzielnych i przy okazji mszy w tygodniu oraz w kancelarii.

3. Pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy do zgłaszania się osobiście, telefonicznie lub mailowo do parafii. W zależności od ilości par przeprowadzimy kurs przedmałżeński lub odeślemy do Rawy.  

4. Dzisiaj, 20 września po mszy o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci do I Komunii świętej. 

5. W przyszła niedzielę czyli 27 września po mszy o 9.00 spotkanie z młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 7-mej i 8-mej, oraz tych którzy nie mają bierzmowania a nie są jeszcze pełnoletni.

6. Ministrantów młodszych i starszych zapraszam w poniedziałek 21 września na piłkę nożną na sali gimnastycznej w naszej szkole w Boguszycach, na razie na 18.00 ze względu na przyjęte msze święte w poniedziałki.

7. Nasza Gmina w Rawie przypomina o spisie rolnym.  

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template