logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 niedziela zwykła, 27 września 2020

1. Są jeszcze kalendarze na przyszły rok 2021 z kard. Wyszyńskim, 20 sztuk. 

2. W tym tygodniu od wtorku przyjmujemy na wypominki, w zakrystii po mszach niedzielnych i przy okazji mszy w tygodniu oraz w kancelarii.

3. Pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy do zgłaszania się osobiście, telefonicznie lub mailowo do parafii.  

4. W tym tygodniu w czwartek 1 październik rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 16.30. Jak w poprzednich latach będzie konkurs z nagrodą za wzorowe uczestnictwo. Dzieci i młodzież, ministrantów zapraszamy po odebranie książeczek na październikowe. Za każdy dzień października dostaną po nabożeństwie obrazek do wklejania. Na koniec zrobimy losowanie nagrody głównej.

5. W piątek 2 października przypada I piątek miesiąca. Tradycyjnie komunia do chorych od 9.00. Spowiedź dla dzieci od 16.00. 

6. Dzisiaj, 27 września po mszy o 9.00 spotkanie z młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 7-mej i 8-mej, oraz tych którzy nie mają bierzmowania a nie są jeszcze pełnoletni. Rozdamy indeksy i objaśnimy zasady przygotowania do bierzmowania.

7. Przypominamy również, że w październiku zmieniamy porządek mszy św. niedzielnych. Zamiast mszy o 7.00 rano mamy mszę o 17.00 po nabożeństwie październikowym o 16.30.  

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template