logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 niedziela zwykła, 4 października 2020

1. Są jeszcze kalendarze na przyszły rok 2021 z kard. Wyszyńskim, kilka sztuk. 

2. W tym tygodniu przyjmujemy na wypominki, w zakrystii po mszach niedzielnych i przy okazji mszy w tygodniu oraz w kancelarii. Wypominki będą czytane na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych i przez cały rok przed mszą o 12.00, jak do tej pory.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Dziś pod koniec mszy o 9.00 poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I komunii św i rozdamy po mszach. Dzieci i młodzież, ministranci na każdy dzień października dostaną po nabożeństwie obrazek do wklejania. Na koniec zrobimy losowanie nagrody głównej. Zachęcamy tak jak w poprzednich latach do przynoszenia drobiazgów, słodyczy, przyborów szkolnych, wtedy zrobimy upominki dla każdego oprócz nagrody głównej. W związku z zaistniałą sytuacją i zamknięciem naszej szkoły w miarę możliwości nośmy w kościele maseczki dla ochrony innych osób.  

4. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji na październik Paniom z grupy dekoracyjnej i Panu kościelnemu, w zakrystii są dla nich małe upominki. 

5. Przypominamy również, że w październiku zmieniamy porządek mszy św. niedzielnych. Zamiast mszy o 7.00 rano mamy mszę o 17.00 po nabożeństwie październikowym o 16.30.

6. Dzisiaj 4 października imieniny Franciszka, modlimy się za papieża, taca z głównej mszy przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. 

7. W poniedziałek 6 października wsp św Faustyny Kowalskiej, modlimy się o beatyfikacje ojca Sopoćki, jej spowiednika.

8. Dziś I niedziela miesiąca, po mszy o 9.00 krótka adoracja i litania do serca Pana Jezusa. 

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template