OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - Niedziela Chrztu Pańskiego, 10 stycznia 2021

1. Kto nie wziął kredy i kadzidła w dzień Trzech króli można wziąć jest jeszcze na bocznym ołtarzu. Ofiary są przeznaczone na fundusz ministrancki i ewentualne wycieczki. Nasze domy oznaczamy kredą K+M+B 2021.

2. Dziś przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, choć tradycyjnie oznaki świąt, kolędy, choinka i inne ozdoby mogą pozostać do MB Gromnicznej, 2 lutego.

3. Jak było już wcześniej ogłaszane kolęda jest odłożona w czasie do połowy stycznia. Później podejmiemy decyzję w zależności od sytuacji.

4. W przyszłą niedzielę 17 stycznia na mszy o godzinie 12.00 wystąpi zespół młodzieżowy Jaspis z Rawy z dużego kościoła.

5. W niedzielę 24 stycznia będziemy gościć w naszej parafii ks Jerzego Wilka kamilianina, który podzieli się swoimi doświadczeniami z misji na Magadaskarze.