logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 2 Niedziela Zwykła, 17 stycznia 2021

1. Dziś 17 stycznia, 2 niedziela zwykła, kolor liturgiczny zielony, dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. 

2. Dzisiaj podczas mszy o godzinie 12.00 wystąpi zespół młodzieżowy Jaspis z Rawy z dużego kościoła.

3. Kto nie wziął kredy i kadzidła w dzień Trzech króli może wziąć dziś jest jeszcze na bocznym ołtarzu. Ofiary są przeznaczone na fundusz ministrancki i ewentualne wycieczki. Nasze domy oznaczamy kredą K+M+B 2021.

4. W tym tygodniu we czwartek przypada Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka, pamiętamy o modlitwie i życzeniach.

5. W niedzielę 24 stycznia będziemy gościć w naszej parafii ks Jerzego Wilka kamilianina, który podzieli się swoimi doświadczeniami z misji na Madagaskarze. Dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież do bierzmowania zapraszamy na naukę (w ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych) o pracy w krajach misyjnych podczas mszy świętych. Mogą wybrać dowolną mszę albo 9.00 albo 12.00, dla młodzieży po mszy będzie wpis do indeksu. 

6. Jak było już wcześniej ogłaszane kolęda jest odłożona w czasie do połowy stycznia. Sytuacja pandemii i obostrzenia rządowe na razie nie ulegają zmianie, dlatego zaczekajmy z decyzją o kolędzie do końca stycznia. 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template