logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 2 Niedziela Wielkiego Postu, 28 lutego 2021

    1. W tym tygodniu w piątek 5 marca przypada I piątek miesiąca. Od godziny 9.00 komunia do chorych a o 16.00 adoracja i spowiedź dla dzieci i młodzieży. Ponieważ czasu na spowiedź jest tylko pół godziny, gdyż zaraz po adoracji o 16.30 jest droga krzyżowa, to stacje drogi krzyżowej poprowadzą dzieci i młodzież, a ksiądz usiądzie do konfesjonału w czasie drogi krzyżowej.

    2. W sobotę 6 marca przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo, wspólna modlitwę  i rozważania na godzinę 16.00.

    3. W niedzielę 21 lutego na mszy o godzinie 9.00 odbyło się poświęcenie i rozdanie książeczek modlitewnych dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Kto nie mógł odebrać są jeszcze w zakrystii.

    4. W czasie wielkiego Postu zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie drogi krzyżowej, w piątki o godzinie 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież do bierzmowania. W poście odprawiamy również nabożeństwo Gorzkich żalów. Nabożeństwo w każdą niedzielę w Wielkim Poście po mszy o godz. 12.00.

    5. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odbędą się tradycyjnie po 5 niedzieli Wielkiego Postu, w dniach 22-24 marca, Rekolekcje poprowadzi ksiądz Rafał Banasiak, proboszcz parafii Giżyce, profesor śpiewu w naszym seminarium. Ksiądz Rafał prowadził już kiedyś u nas rekolekcje adwentowe.

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template