OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19 Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2016 r.

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy o 9.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Na trasę pielgrzymią do Częstochowy wyruszyli juz pątnicy z Łowicza i Warszawy. Pielgrzymów warszawskich bedziemy tradycyjnie gościc jutro. Część z nich ma swój odpoczynek przy kościele, część w Zawadach. Jak co roku przybęda również na nocleg do Księżej Woli. Pamiętajmy, że za każdą życzliwość jaką okażemy pielgrzymom, oni niosa na Jasną Góre również nasze intencje. Już teraz dziękuję wszystkim, którzy zechcą się kolejny raz podzielić z pielgrzymami tym co posiadają.

3. W środę 10 sierpnia święto świętego Wawrzyńca diakona i męczennika – odpust parafialny w Białyninie.

4. W gablocie przed kościołem znajdziemy zaproszenie na piknik na zakończenie lata. Odbędzie się on w sobotę 27 sierpnia w CAK-u w Boguszycach. Więcej szczegółów u sołtysów, u nich także zapisy na tę imprezę.

5. W sobotę 13 sierpnia zapraszam ministrantów, scholę oraz pozostałe dzieci i młodzież na wyjazd rowerowy. Spotykamy się przed naszym kościołem o godz. 9.00. Powrót około 14.00. Warunek – pogoda bez deszczu!

6. Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Żotkiewicz, kawaler z parafii Krzemienica i Dorota Kobuszewska, panna z parafii tutejszej