logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 Niedziela Wielkiego Postu, 21 marca 2021

1. W tym tygodniu we czwartek 25 przypada uroczystość Przemienienia Pańskiego, msze święte o 17.00 i 17.30. 

2. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary zebrane Kwiaty do grobu Pańskiego.

3. Udało się ustalić datę bierzmowania, odbędzie się 14 czerwca 2021 o godzinie 18.00, ma być biskup ordynariusz Andrzej F. Dziuba.

4. W tym roku schola nie będzie rozprowadzać palemek ze względu na sytuację, jeśli sytuacja pozwoli zorganizować wyjazd wakacyjny, dołożymy z pieniędzy parafialnych.

5. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odbędą się tradycyjnie po 5 niedzieli Wielkiego Postu, w dniach 22-24 marca. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Jerzy Wilk kamilianin, wieloletni misjonarz na Madagaskarze i będą trzydniowe. Dzieci i młodzież naszej szkoły są zwolnione z zajęć zdalnego nauczania w poniedziałek i wtorek, ale pozostają w czasie rekolekcji pod opieką rodziców nie szkoły, dlatego małe dzieci do kościoła przyprowadzają rodzice lub inni opiekunowie. Msze święte każdego dnia o godzinie 10.00 (dla dzieci i młodzieży), i o godz. 12.00 i 17.00 z nauką dla wszystkich. Przed każdą mszą św. każdego dnia na pół godziny wcześniej, adoracja i możliwość spowiedzi. We wtorek na spowiedź będą też zaproszeni księża goście, środa, możliwość odpustu zupełnego i na 12.00 msza za chorych i namaszczenie chorych. Reszta szczegółów będzie podawana sukcesywnie w trakcie trwania rekolekcji. Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template