OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 6 Niedziela Wielkiego Postu, 2 Niedziela Wielkanocna, 11 kwietnia 2021

1. Dziś 2 Niedziela Wielkanocna ogłoszona przez świętego Jana Pawła II Niedzielą Bożego Miłosierdzia, rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Dziś ofiary do puszek na Caritas diecezjalną.

2. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za dekoracje, i asyście, za udział w liturgii triduum paschalnego i rezurekcji.

3. Przy bocznym wejściu do kościoła (z tyłu) na stoliku znajdują się obiecane pojemniki z wodą święconą. Jeśli będzie taka potrzeba to uzupełnimy. To ładny zwyczaj mieć wodę święcona w domu.

4. Wokół kościoła wystawione są ławki, dlatego aby nie zawyżać liczby wiernych wewnątrz można uczestniczyć w liturgii na zewnątrz kościoła. W związku z tym dla osób które znajdują się na zewnątrz kościoła, będziemy wychodzić z Komunią świętą na zewnątrz tak jak mamy to w zwyczaju w okresie letnim.

5. W przyszłą niedzielę 18 kwietnia zapraszamy dzieci i młodzież na mszę o godzinie 9.00 w ramach comiesięcznych spotkań przygotowujących do komunii i bierzmowania. Przypominamy, że data pierwszej Komunii ustalona jest na 30 maja na 10.00 a data bierzmowania na 14 czerwca na 18.00.