OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia 2021

1. W tym tygodniu w piątek 23 kwietnia uroczystość świętego Wojciecha, głównego patrona Polski, msze święte o 17.00 i 17.30 z kazaniem o świętym Wojciechu. W naszych modlitwach pamiętamy o naszym biskupie pomocniczym, Księdzu Biskupie Wojciechu Osialu.

2. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia ofiary na tace przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu.

3. Przy bocznym wejściu do kościoła (z tyłu) na stoliku znajdują się obiecane pojemniki z wodą święconą. Jeśli będzie taka potrzeba to uzupełnimy. To ładny zwyczaj mieć wodę święcona w domu.

4. Wokół kościoła wystawione są ławki, dlatego aby nie zawyżać liczby wiernych wewnątrz można uczestniczyć w liturgii na zewnątrz kościoła. W związku z tym dla osób które znajdują się na zewnątrz kościoła, będziemy wychodzić z Komunią świętą na zewnątrz tak jak mamy to w zwyczaju w okresie letnim.

5. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia po mszy o godzinie 9.00 spotkanie z rodzicami dotyczące I Komunii świętej.