OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 Niedziela Wielkanocna, 25 kwietnia 2021

1. Dziś 25 kwietnia niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza ofiary składane na tace przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu.

2. Dzisiaj po mszy o godzinie 9.00 spotkanie z rodzicami dotyczące I Komunii świętej.

3. Przy bocznym wejściu do kościoła (z tyłu) na stoliku znajdują się obiecane pojemniki z wodą święconą. Jeśli będzie taka potrzeba to uzupełnimy. To ładny zwyczaj mieć wodę święcona w domu.

4. W tym tygodniu w sobotę 1 maja przypada Pierwsza sobota miesiąca zapraszamy na nabożeństwo na godzinę 15.30.

5. W tym tygodniu z 1 maja rozpoczynamy i zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o godzinie 16.30. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

6. W przyszłą niedzielę 2 maja przypada I niedziela miesiąca, po mszy świętej o godz. 9.00 procesja eucharystyczna, zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów, Panów od baldachimu.