OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 6 Niedziela Wielkanocna, 9 maja 2021

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka dla dzieci o tematyce fatimskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2.  Serdeczne Bóg zapłać asyście za udział w procesji odpustowej 8 maja po mszy o godzinie 12.00.

3. W tym tygodniu we czwartek 13 maja przypada wspomnienie NMP Fatimskiej, w rocznicę objawień fatimskich. Jest to też dzień rocznicy zamachu na Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu 14 maja w piątek przypada święto św. Macieja Apostoła, msze św. o 17.00 i 17.30.

5. W przyszłą niedzielę 16 maja po mszy o 9.00 ważne spotkanie z kandydatami do bierzmowania, obecność obowiązkowa.

6. Zbieramy nakrętki od butelek plastikowych na leczenie Angeliki Kocik, dziewczynka choruje na ciężką chorobę, w przyszłą niedzielę 16 maja na mszach świętych będzie świadectwo bliskich Angeliki. Serdeczne Bóg zapłać za zebrane już nakrętki.