OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - Wniebowstąpienie Pańskie, 16 maja 2021, Uroczystość

1. W miesiącu maju zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka dla dzieci o tematyce fatimskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2. Dziś 16 maja po mszy o 9.00 ważne spotkanie z kandydatami do bierzmowania, obecność obowiązkowa. Ustalimy ważne rzeczy dotyczące uroczystości sakramentu bierzmowania

3. Zbieramy nakrętki od butelek plastikowych na leczenie Angeliki Kocik, dziewczynka choruje na ciężką chorobę, która grozi utratą wzroku. Dziś w niedzielę 16 maja na mszach świętych będzie świadectwo bliskich Angeliki. Po mszach będzie zbiórka na ten cel.

4. W przyszłą niedzielę 23 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Na mszy o godz. 9.00 poświęcimy i rozdamy medaliki i łańcuszki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.