OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - Zesłanie Ducha Świętego, 23 maja 2021, Uroczystość

1. Dziś niedziela 23 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Na mszy o godz, 9.00 poświęcimy i rozdamy medaliki i łańcuszki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.. Rozdamy też nagrody dzieciom za kapliczki na miesiąc maj.

2. W ubiegłą niedzielę gościliśmy bliskich Andzi Kocik, którzy dali piękne świadectwo zmagania się w walce o zdrowie swojej córki. Zebrali około 5000 zł, wszystkim darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

3. Ministrantów zapraszamy w poniedziałki na piłkę na salę gimnastyczną w naszej szkole na godzinę 18.00.

4. W przyszłą niedzielę 30 maja przypada uroczystość Najświętszej Trójcy, na mszy o godzinie 10.00 będziemy przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii świętej. W związku z tym w tym tygodniu we wtorek o 18.00 i we czwartek o 18.00 zapraszamy na próby przed I Komunia św.. Spowiedź dzieci do pierwszej Komunii św. i rodziców w sobotę 29 maja od godziny 9.00 rano.