OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - Najświętszej Trójcy, 30 maja 2021

1. Dziś niedziela 30 maja przypada uroczystość Najświętszej Trójcy, na mszy o godzinie 10.00 będziemy przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii świętej, w tym roku przystąpi 18-cioro dzieci, polecamy je i ich rodziny w naszych modlitwach. Dziękujemy Pani Asi za przygotowanie dzieci, rodzicom za piękne posprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła, również za dar ołtarza, klęczniki-przenośne konfesjonały, Pani Monice za dekorację, również Panu kościelnemu, organiście.

2. W tym tygodniu we czwartek 3 czerwca obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała, msze o godz. 9.00 i 12.00 za parafian z uroczysta procesją do czterech ołtarzy. Zapraszamy do przygotowania i udekorowania ołtarzy przez mieszkańców wedle kolejności. Na procesję zapraszamy też asystę.

3. W tym tygodniu kończymy nabożeństwo majowe a rozpoczynamy czerwcowe o godzinie 16.45 w dni powszednie, a w niedziele po mszy o godzinie 12,00.

4.  Dzieci komunijne będą przeżywały biały tydzień, przychodzą na 16.30, również przez oktawę Bożego Ciała do czwartku 9 czerwca.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek Komunia do chorych od 9.00, o 16.00 spowiedź pierwszopiątkowa. W sobotę nabożeństwo I soboty o 16.00.

6. W przyszłą niedzielę 6 czerwca o godz. 9.00 rocznica I komunii świętej zeszłego roku, po mszy litania do Serca i procesja wokół kościoła na I niedzielę miesiąca, zapraszamy asystę. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek o 16.00.