OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 tydzień zwykły, 25 lipca 2021, św. Krzysztofa

1. Dziś wspomnienie św. Krzysztofa patrona podróżujących, po mszach świętych poświęcenie pojazdów. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy breloczek do kluczyków z wizerunkiem św. Krzysztofa.

2. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie świętej Anny i Joachima, rodziców Matki Bożej. Msza św. o 17.00.

3. Paniom od dekoracji dziękujemy za przybranie kwiatów w kościele i posadzenie roślinek wokół kościoła.

4. Przypominamy o zapisach na łowicką pielgrzymkę do Częstochowy, jest stosowny plakat na tablicy ogłoszeń, można też zajrzeć na stronę diecezjalną. Natomiast Warszawską pielgrzymkę akademicką, gościmy w naszej parafii 8 sierpnia.

5. W przyszłą niedzielę 1 sierpnia przypada I niedziela miesiąca po mszy o 9.00 procesja wokół kościoła, zapraszamy asystę.

6. W przyszłym roku 2022 po Wielkanocy ks. Zbyszek organizuje pielgrzymkę na 10 dni do Włoch. Ulotki z programem, cenami i warunkami znajdują się w przedsionku przy głównym wyjściu z kościoła.