logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 tydzień zwykły, 14 sierpnia 2021, św. Maksymiliana Kolbe, wsp

1. Dziś 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny, to wielkie święto maryjne w całym Kościele powszechnym. W naszej parafii drugi odpust, pod koniec każdej mszy świętej tradycyjnie poświęcenie wianków. Msza św. o 12.00 w intencji Parafian po mszy procesja wokół kościoła, zapraszamy asystę liturgiczną. 

2. Serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie pielgrzymów w zeszłą niedzielę 8 sierpnia. Dziękujemy za ciasta, za gościnność i przyjęcie na noclegach. To wyraz naszej gościnności i solidarności dla pielgrzymów, którzy podejmują trud również modlą się za nas.  

3. Dziękujemy za kwiaty na dzisiejszy odpust, również Paniom od dekoracji dziękujemy za przybranie kwiatów w kościele. 

4. Dziś 15 sierpnia o godzinie 19.00 parafia duży kościół w Rawie zaprasza na koncert śpiewów cerkiewnych. 

5. Po prawej stronie od bramy na plebanię organizujemy zbiórkę zużytego agd i rtv. Zbiórka do 26 sierpnia. Dochód jaki uzyskuje fundacja Pro missio przeznacza na wsparcie naszych misjonarzy w ich pracy na misjach.

6. W przyszłą niedzielę 22 sierpnia dzień oddania się Niepokalanemu sercu Maryi, pod koniec każdej mszy odmówimy krótką modlitwę.

7. We czwartek 19 sierpnia organizujemy wycieczkę rowerową po terenie naszej parafii. Zbiórka przy kościele o godzinie 10.00. Trasa obejmuje wyjazd z Boguszyc, w stronę Dziurdziół (Zarzeczem), potem Nowe Byliny i Stare Byliny, o około 13.00 ognisko i kiełbaski w lokalu Oaza. Wstęp wolny. Prosimy zgłaszać udział, chodzi o określenie liczby osób na ognisko.

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template