logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21 tydzień zwykły, 22 sierpnia 2021

1. W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy Uroczystość odpustową Wniebowzięcia NMPanny, to wielkie święto maryjne w całym Kościele powszechnym. Dziękujemy za udział we mszach świętych, asyście liturgicznej za uświetnienie sumy o godz. 12,00 i procesję eucharystyczną. 

2. Dziękujemy uczestnikom wycieczki rowerowej po terenie parafii, łącznie około 40 osób. Przejechaliśmy łącznie 19 km, z Boguszyc do Łochowa 12 i z powrotem 7 km. Szczególne podziękowania dla właścicieli lokalu Oaza, którzy przygotowali ognisko dla nas i ofiarowali je gratis. 

3. We czwartek 26 sierpnia obchodzimy święto MB Częstochowskiej, msze o 17.00 i o 17.30, po mszach odmówimy akt ofiarowania narodu polskiego Niepokalanemu sercu Maryi. 

4. Po prawej stronie od bramy na plebanię organizujemy zbiórkę zużytego agd i rtv. Zbiórka do 26 sierpnia. Dochód jaki uzyskuje fundacja Pro missio przeznacza na wsparcie naszych misjonarzy w ich pracy na misjach.

5. Gmina Rawa Maz przypomina o powszechnym spisie ludności we wrześniu, na tablicy ogłoszeń znajduje się stosowny afisz.

6. Wyrywamy uschłe jałowce posadzone w żywopłocie z bukszpanu na południowej skarpie wokół kościoła. Odsłoni się widok na kościół i na samą skarpę. Jest to konieczne ponieważ już nie ma szansy na ich uratowanie.

 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template