logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 22 tydzień zwykły, 29 sierpnia 2021

1. W tym tygodniu we środę 1 września msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele o godzinie 10.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, również rodziców jeśli zdążą. Dzieci klas 1-3 idą najpierw na rozpoczęcie roku szkolnego do szkoły na godzinę 9.00, dzieci klas 4-8 mają rozpoczęcie roku w szkole o 11.00 po mszy św. w kościele.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, od 9.00 komunia do chorych, o 16.00 adoracja, Dzieci pierwszokomunijne przychodzą na 16.30 na spowiedź i otrzymają książeczki na pierwsze piątki miesiąca. W sobotę 4 września o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo I soboty miesiąca.

3. W przyszłą niedzielę 5 września po mszy św. o 9.00 procesja z okazji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę liturgiczną.

4. Po prawej stronie od bramy na plebanię organizujemy zbiórkę zużytego agd i rtv. Zbiórka do 26 sierpnia. Dochód jaki uzyskuje fundacja Pro missio przeznacza na wsparcie naszych misjonarzy w ich pracy na misjach. Mają niewielkie spóźnienie, w tym tygodniu mają zabrać wszystkie zebrane przedmioty.

5. Dziękujemy skautom, za pomoc w uprzątnięciu dwóch kaplic wokół kościoła z różnych przedmiotów do dekoracji  i przeniesieniu ich do czerwonego budynku przed plebanią. 

6. Wyrwaliśmy uschłe jałowce posadzone w żywopłocie z bukszpanu na południowej skarpie wokół kościoła. Odsłoni się widok na kościół i na samą skarpę. Jest to konieczne ponieważ już nie ma szansy na ich uratowanie. Dziękujemy serdecznie Panu Kobierskiemu i jego pracownikom.

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template