OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21 Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2016 r.

1. W przyszłą niedzielę rozwiązanie konkursu fotograficznego, dzięki któremu będziemy mogli przybliżyć sobie kapliczki i krzyże przydrożne z terenu naszej parafii. Bardzo proszę, by osoby które wzięły udział w konkursie nadsyłając fotografię na adres strony internetowej naszej parafii, były za tydzień obecne w kościele na dowolnej mszy świętej.

2. W piątek 26 sierpnia Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej i parafialny odpust w Kochanowie. Nie ma w tym dniu postu.

3. W niedzielę 28 sierpnia, tj. za tydzień, organizowane są Powiatowe Dożynki, czyli dziękczynienie za tegoroczne plony, na które zaprasza nas pan Starosta Józef Matysiak. W tym roku dożynki odbędę się w Sadkowicach. Rozpoczęcie Mszą świętą o godzinie 12.00 przy zespole szkół w Sadkowicach.

4. Już w sobotę 27 sierpnia w CAK-u w Boguszycach piknik rodzinny na pożegnanie lata. Więcej szczegółów u sołtysów, u nich także zapisy na tę imprezę.

5. Uwaga osoby, które wzięły udział w Ś.D.M.  W Krakowie! Diecezjalne spotkanie podsumowujące Ś.D.M.  odbędzie się w Żyrardowie w najbliższą sobotę o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Kamil Kocik, kawaler z parafii tutejszej i Anna Renata Skorupińska, panna z parafii N.M.P. w Rawie Mazow.